Brezplačna dostava ob nakupih nad 49,00 €

Zaposlitev

Posel, kot je naš in podjetje, kot je naše, je vedno na preži za novimi, svežimi, perspektivnimi kadri. Prepričani smo, da vas je tam zunaj veliko. Če mislite, da ste eden od njih, uporabite obrazec in nam povejte, zakaj ne moremo brez vas.

Zaradi potreb po novem osebju v trgovini zaposlimo prodajalca/prodajalko.

Opis delovnega mesta:

- predstavitev in prodaja izdelkov iz prodajnega programa
- izvajanje sprejema
- pakiranje in odprema izdelkov iz skladišča
- evidentiranje prevzemov blaga
- skladiščenja
- pridobivanje novih strank ipd.

Pričakujemo in si želimo predvsem:

- da imate vsaj srednje šolsko izobrazbo, zaželjena je tehnična smer šolanja

- vozniški izpit B kategorije

- poznavanje ročnega in drugega orodja (tehničnega blaga)

- ste komunikativna in odgovorna oseba

- prilagodljivi in samoiniacitivni

Vse, ki se vidite v zgoraj naštetem opisu in iščete zaposlitev prosimo, če nam pošljete e-mail z življenjepisom na mateja.zabjek@orodje.si ali pokličite na telefon vsak delovni dan od 7:30 do 15:30 ure: 01 42 80 120, kjer boste dobili vse ostale informacije.

Se že veselimo srečanja z vami,

Žabjek d.o.o.

O podjetju:

Že od leta 1993 zagotavlja trgovina ŽABJEK d.o.o. vsem našim kupcem in trgovskim partnerjem možnost nabave vrhunskega  in profesionalnega orodja. Na našem trgu zastopamo svetovno uveljavljene proizvajalce najvišjih kakovostnih razredov. Zraven pa nudimo našo pomoč, svetovanje, predstavitev in hitro servisno podporo. Imamo urejeno potniško mrežo po celotni Sloveniji (delo na terenu). Naš cilj je biti konkurenčen in ostati vodilni na svojem področju.

Prodajni program podjetja Žabjek je razdeljen na dve skupini. Na opremo in orodje za industrijo in obrt, ter opremo in orodje za avtoservisno dejavnost.